Mądra suplementacja to połączenie jakościowych składników, zaawansowanej technologii oraz konsekwencji i regularności w jej stosowaniu.

lek. med. Nina Nicheska

Katarzyna Godlewska

założycielki nikalab

Jesteśmy tutaj, aby zmienić rynek suplementów

Bo przekonałyśmy się na własnej skórze, że zmiana jest niezbędna. Nawet inwestując w produkty premium, zderzyłyśmy się z nieefektywnymi dawkami, niemożliwymi do przyswojenia formami substancji, szkodliwymi wypełniaczami, składnikami bez udowodnionej skuteczności klinicznej i nieekologicznymi opakowaniami, a nawet mijającymi się z prawdą reklamami. To wywołało u nas bunt i niezgodę na zastaną rzeczywistość. Dlatego postanowiłyśmy same stworzyć suplementy, które na każdym poziomie dadzą to, co i dla organizmu, i dla planety jest najlepsze. W nikalab dajemy ci obietnicę, którą jesteśmy w stanie spełnić.

Nasze narzędzia? Połączenie nauki, technologii i uczciwości.

Nowatorskie produkty nikalab mają jakościowe, wegańskie składniki od sprawdzonych dostawców i transparentną ścieżkę produkcji, którą możesz z łatwością prześledzić. Znakomicie przyswajalne, innowacyjne suplementy są zamknięte w pełni biodegradowalnych i kompostowalnych opakowaniach. Stworzyłyśmy mądrą, uczciwą suplementację, która jest uzupełnieniem diety i która jest nam potrzebna na co dzień. Dołącz do grona naszych bliskich, dowiedz się więcej i zostań z nami na dłużej.

Sprawdzone na potrzebach najbliższych.

Generacja zdrowych wartości.

Tylko to, co ma udowodnione działanie

Producenci suplementów od lat otaczają nas agresywnym, często wprowadzającym w błąd przekazem marketingowym.

Nasze składy zostały opracowane przez lekarzy, dietetyków i naukowców, w oparciu o wyniki wieloletnich badań klinicznych, do których dajemy Ci pełny dostęp.

Jak widać, nie mamy nic do ukrycia

Wielu producentów przekazuje wyłącznie wymagane prawem minimum informacji o produkcie - nie podaje formy czy źródła składników.

W nikalab używamy tylko najlepszych form składników od starannie wybranych dostawców z Europy. Dlatego też otwarcie mówimy o każdej substancji i jej pochodzeniu.

Jakość, na którą zasługujemy

Suplementy diety są traktowane przez prawo jak żywność (nie jak leki). Producenci nie muszą przestrzegać reżimu jakościowego zapewniającego wytworzenie produktu o potwierdzonym składzie i jakości.

Nasze produkty podobnie jak leki, powstają w miejscach z certyfikacją GMP (Good Manufacturing Practice) i przechodzą szereg badań jakościowych.

Bez dodatków

Przykład rakotwórczego barwnika E171 (dwutlenek tytanu), który do maja 2021 roku był dopuszczony do użytku i powszechnie stosowany, pokazuje, że substancje dopuszczone do użytku i całkowicie legalne, mogą w przyszłości okazać się szkodliwe.

W nikalab wszystkie produkty są wegańskie, bez alergenów i bez GMO. Nie używamy wypełniaczy, konserwantów, barwników.

  • Bez żelatyny ·
  • Bez konserwantów ·
  • Bez barwników ·
  • Bez GMO ·
  • Bez glutenu ·
  • Bez soi ·
  • Bez laktozy ·

W sumie 94 lata doświadczeń zawodowych z różnych miejsc i z różnych dziedzin.

person_img lek. Tomislav Cuculoski internista, endoskopista
Specjalista chorób wewnętrznych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Opiekuje się pacjentami szpitalnymi, leczy także przypadki pilne. Przeprowadził ponad 50.000 badań pacjentów. Zdobywał doświadczenie kliniczne w Słowenii, Niemczech, Bułgarii, Serbii.
Przeprowadza badania endoskopowe, diagnostyczne i terapeutyczne (gastroskopia, kolonoskopia, USG). Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w sferze odżywiania i dietoterapii. Autor książki “Schudnąć bezpiecznie i na stałe”. Członek Europejskiego i Światowego Stowarzyszenia Gastrologów i Internistów.
person_img lek. Mariusz Łukaszuk ginekolog, androlog, lekarz medycyny anti-ageing
Specjalista położnictwa, ginekologii, andrologii klinicznej, certyfikowany lekarz medycyny anti-aging, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. “Lekarz roku 2015” wg. Gazety Wyborczej, uwielbiany przez pacjentki.
Pomógł setkom rodzin w walce z niepłodnością. Jest pierwszym polskim lekarzem, który opublikował pracę dotyczącą użycia laseroterapii w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Odbył staże m.in. w Światowym Towarzystwie Ginekologii Kosmetycznej oraz Światowym Towarzystwie Medycyny Anti-Ageing. Absolwent Akademii medycznej w Gdańsku. W wolnych chwilach zajmuje się pszczelarstwem.
person_img Aleksandra Golecka-Kuźniak współtwórca sieci Aptek Gemini, farmaceuta
Współtworzyła i zarządzała siecią Aptek Gemini. Tworzyła od podstaw system opieki farmaceutycznej, żeby pacjenci mogli uzyskać od farmaceuty nie tylko lek, ale też fachową poradę na temat stanu zdrowia.
Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, z wykształcenia farmaceuta. Członek Rady Pracodawców - angażuje się w działalność Alma Mater pomagając absolwentom Wydziału Farmaceutycznego sprostać potrzebom rynku pracy. Własnym przykładem motywuje do uprawiania sportu codziennie - gra w tenisa, pływa, uprawia pilates i jogę. Nie kończy dnia bez zrobionych 10 tys. kroków.
person_img Monika Dąbrowska-Molenda dr technolog żywności, dietetyk
Dietetyk kliniczny z ogromnym doświadczeniem i empatią, nauczyciel akademicki. Od 15 lat wspiera pacjentów w zmianie stylu życia i żywienia. Pomogła tysiącom osób, cierpiących na nowotwory, choroby układu pokarmowego, chorą tarczycę, cukrzycę, alergie.
Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, łączy dietetykę z psychologią i nutrigenetyką. Obroniła doktorat na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Współautorka wielu publikacji naukowych oraz podręczników dla studentów, wykłada na Politechnice Opolskiej. Współpracuje z Centrum Medicover.
person_img Magdalena Kubik dietetyk dziecięcy, technolog żywności
Od ponad 10 lat pasjonuje ją dietetyka pediatryczna. Pomogła kilku tysiącom rodzin w walce z nadwagą i alergiami pokarmowymi dzieci, poświęca dużo uwagi odbudowie odporności poprzez mikrobiom jelitowy.
Prowadzi konsultacje oraz wykłady dla rodziców i lekarzy. Współpracowała z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki. Dzieli się swoją wiedzą na stronie www.dietetykdzieciecyradzi.pl. Absolwentka Technologii witamin i koncentratów spożywczych na Politechnice Łódzkiej oraz Dietetyki i planowania żywienia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych.
Suplementy diety. Z dbałości o zdrowie, samopoczucie i urodę.
person_img
Codzienna dawka dobrostanu
Składniki, których potrzebujesz, w jakości, na jaką zasługujesz.