Sprawdzone na potrzebach najbliższych.

Generacja zdrowych wartości.

 • TYLKO TO, CO MA UDOWODNIONE DZIAŁANIE

  Producenci suplementów od lat otaczają nas agresywnym, często wprowadzającym w błąd przekazem marketingowym.

  Nasze składy zostały opracowane przez lekarzy, dietetyków i naukowców, w oparciu o wyniki wieloletnich badań klinicznych, do których dajemy Ci pełny dostęp.

 • JAK WIDAĆ, NIE MAMY NIC DO UKRYCIA

  Wielu producentów przekazuje wyłącznie wymagane prawem minimum informacji o produkcie - nie podaje formy czy źródła składników.

  W nikalab używamy tylko najlepszych form składników od starannie wybranych dostawców z Europy. Dlatego też otwarcie mówimy o każdej substancji i jej pochodzeniu.

 • JAKOŚĆ, NA KTÓRĄ ZASŁUGUJEMY

  Suplementy diety są traktowane przez prawo jak żywność (nie jak leki). Producenci nie muszą przestrzegać reżimu jakościowego zapewniającego wytworzenie produktu o potwierdzonym składzie i jakości.

  Nasze produkty podobnie jak leki, powstają w miejscach z certyfikacją GMP (Good Manufacturing Practice) i przechodzą szereg badań jakościowych.

 • BEZ DODATKÓW

  Przykład rakotwórczego barwnika E171 (dwutlenek tytanu), który do maja 2021 roku był dopuszczony do użytku i powszechnie stosowany, pokazuje, że substancje dopuszczone do użytku i całkowicie legalne, mogą w przyszłości okazać się szkodliwe.

  W nikalab wszystkie produkty są wegańskie, bez alergenów i bez GMO. Nie używamy wypełniaczy, konserwantów, barwników.

 • SIŁA NAWYKÓW… I PRIORYTETÓW

  Wierzymy, że istotą fundamentalnego zdrowia są dobre nawyki: odżywianie się, regularny ruch, dbałość o sen, zarządzanie stresem, pielęgnowanie relacji i… mądra suplementacja.

  Jednak za często i za dużo firm sugeruje, że suplementy samoistnie rozwiążą wiele problemów i dolegliwości.

 • DOBRE DLA NAS. DOBRE DLA NASZEJ PLANETY

  Wystrzegamy się nie tylko plastiku, ale i szkła (którego produkcja i recykling generuje wysoki ślad węglowy).

  Nasz słoiczek, koperta, etykieta… - są kompostowalne (biodegradowalne). Dla nas zdrowie ludzi i planety są ze sobą powiązane - nie da się osiągnąć jednego bez drugiego.

Bo każda zmiana potrzebuje intencji.

Większość dostępnych suplementów to strata pieniędzy. Do takich wniosków doszłyśmy, kiedy spojrzałyśmy na ten rynek przez mikroskop. Nieefektywne dawki (za małe lub za duże), formy substancji, których nie przyswajamy, długie listy szkodliwych wypełniaczy, substancje, choć całkowicie legalne, to bez udowodnionej skuteczności klinicznej. Do tego agresywne i nierzadko wprowadzające w błąd reklamy, dużo pięknych nieekologicznych opakowań.

Nie mogłyśmy znaleźć marki suplementów, której byśmy w pełni zaufały. Żadna nie wywołała w nas uczucia, że stawia na pierwszym miejscu nasze zdrowie i zdrowie naszej planety. Dlatego stworzyłyśmy nikalab – dla siebie, naszych rodzin i przyjaciół. Chcemy mieć jasność co do tego, czym karmimy nasze ciała, oraz mieć pewność, że jest to bezpieczne i wartościowe na co dzień.

Mądra suplementacja to połączenie jakościowych składników, zaawansowanej technologii oraz konsekwencji i regularności w jej stosowaniu.

Katarzyna Godlewska & lek. med. Nina Nicheska
Co-founders

W sumie 94 lata doświadczeń zawodowych z różnych miejsc i z różnych dziedzin.

 • lek. Tomislav Cuculoski internista, endoskopista
  lek. Tomislav Cuculoski, internista, endoskopista

  Specjalista chorób wewnętrznych z ponad 20-letnim doświadczeniem. Opiekuje się pacjentami szpitalnymi, leczy także przypadki pilne. Przeprowadził ponad 50.000 badań pacjentów. Zdobywał doświadczenie kliniczne w Słowenii, Niemczech, Bułgarii, Serbii. Przeprowadza badania endoskopowe, diagnostyczne i terapeutyczne (gastroskopia, kolonoskopia, USG). Posiada ponad 25-letnie doświadczenie w sferze odżywiania i dietoterapii. Autor książki “Schudnąć bezpiecznie i na stałe”. Członek Europejskiego i Światowego Stowarzyszenia Gastrologów i Internistów.

 • lek. Mariusz Łukaszuk ginekolog, androlog, lekarz medycyny anti-ageing
  lek. Mariusz Łukaszuk, ginekolog, androlog, lekarz medycyny anti-ageing

  Specjalista położnictwa, ginekologii, andrologii klinicznej, certyfikowany lekarz medycyny anti-aging, w trakcie specjalizacji z endokrynologii. “Lekarz roku 2015” wg. Gazety Wyborczej, uwielbiany przez pacjentki. Pomógł setkom rodzin w walce z niepłodnością. Jest pierwszym polskim lekarzem, który opublikował pracę dotyczącą użycia laseroterapii w leczeniu wysiłkowego nietrzymania moczu. Odbył staże m.in. w Światowym Towarzystwie Ginekologii Kosmetycznej oraz Światowym Towarzystwie Medycyny Anti-Ageing. Absolwent Akademii medycznej w Gdańsku. W wolnych chwilach zajmuje się pszczelarstwem.

 • Aleksandra Golecka-Kuźniak współtwórca sieci Aptek Gemini, farmaceuta
  Aleksandra Golecka-Kuźniak, współtwórca sieci Aptek Gemini, farmaceuta

  Współtworzyła i zarządzała siecią Aptek Gemini. Tworzyła od podstaw system opieki farmaceutycznej, żeby pacjenci mogli uzyskać od farmaceuty nie tylko lek, ale też fachową poradę na temat stanu zdrowia. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, z wykształcenia farmaceuta. Członek Rady Pracodawców - angażuje się w działalność Alma Mater pomagając absolwentom Wydziału Farmaceutycznego sprostać potrzebom rynku pracy. Własnym przykładem motywuje do uprawiania sportu codziennie - gra w tenisa, pływa, uprawia pilates i jogę. Nie kończy dnia bez zrobionych 10 tys. kroków.

 • Monika Dąbrowska-Molenda dr technolog żywności, dietetyk
  Monika Dąbrowska-Molenda, dr technolog żywności, dietetyk

  Dietetyk kliniczny z ogromnym doświadczeniem i empatią, nauczyciel akademicki. Od 15 lat wspiera pacjentów w zmianie stylu życia i żywienia. Pomogła tysiącom osób, cierpiących na nowotwory, choroby układu pokarmowego, chorą tarczycę, cukrzycę, alergie. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie, łączy dietetykę z psychologią i nutrigenetyką. Obroniła doktorat na Wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Współautorka wielu publikacji naukowych oraz podręczników dla studentów, wykłada na Politechnice Opolskiej. Współpracuje z Centrum Medicover.

 • Magdalena Kubik dietetyk dziecięcy, technolog żywności
  Magdalena Kubik, dietetyk dziecięcy, technolog żywności

  Od ponad 10 lat pasjonuje ją dietetyka pediatryczna. Pomogła kilku tysiącom rodzin w walce z nadwagą i alergiami pokarmowymi dzieci, poświęca dużo uwagi odbudowie odporności poprzez mikrobiom jelitowy. Prowadzi konsultacje oraz wykłady dla rodziców i lekarzy. Współpracowała z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki. Dzieli się swoją wiedzą na stronie www.dietetykdzieciecyradzi.pl. Absolwentka Technologii witamin i koncentratów spożywczych na Politechnice Łódzkiej oraz Dietetyki i planowania żywienia w Wyższej Szkole Nauk Społecznych.